Kurulum Kılavuzu
  Adım 1 : Tekerlekler portatif römork içerisinden çıkarılır.
 
  Adım 2 : Her bir tekerlek portatif römorkun birer yanına sırayla monte edilir. Her bir tekerlek anaktar ( a ) yardımıyla, tekerleğin iç ve dış bağlantı noktalarına birer somunla bağlanır.
 
  Adım 3 : Römork tekerlekleri üzerine oturtulduktan sonra, önce sol sonra sağ bariyer açılır.
 
  Adım 4 : Bariyerin köşesinden sarkıyor olan kol ( b ), sol bariyerin köşesinde bulunan bağlantı noktasına yerleştirilir.
 
  Adım 5 : Kol bağlantı pimi ( c ) bağlantı noktasındaki delikten geçirilerek kolun pozisyonu sabitlenir.
 
  Adım 6 : Taşıyıcı bağlantı kiti ( d ), bisikletin sol arka tekerleğine pim tarafı arkaya bakacak şekilde monte edilir.
 
  Adım 7 : Römorkun sol alt tarafında bulunan çeki kolu kilidinin üzerindeki çeki kol klipsi ( e ), ardından klipse bağlı olan taşıyıcı kol pimi ( f ) çıkartılır. Römork çeki kolu ( g ) römorkun altından döndürülerek kurtarılır ve römorkun önüne getirilir.
 
  Adım 8 : Çeki kolunun yeni pozisyonu, çeki kol pimi ( f ) ve ardından çeki kol klipsinin ( e ) eskisi gibi yerleştirilmesiyle sağlamlaştırılır.
 
  Adım 9 : Bisiklet arka tekerleği sol taraf merkezine monte edilmiş olan taşıyıcı kitinin demir ucu ile römorkun taşıyıcı kolunun esnek oynar ucu düzgünce bir araya getirilir ve çeki kol pimiyle ( h ) sıkıca sabitlenir.
 

Bisiklet Römorkunuzun ( Bike Trailer ) kurulumu tamamlanmıştır. Ekstra güvenlik için römork taşıyıcı kolunun ucundaki kayışı bisiklet üzerindeki herhangi sabit bir yüzeye kenetleyebilirsiniz. İyi yolculuklar !

 

 

I
I
I
I
 
Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright© 2013